Biz Kimiz

Ozeltarzim.com 2016 yılının başlarında kurulan zengin içerik ve %100 müşteri memnuniyeti temel esaslı olarak yola çıkmış her gün ve daima daha kaliteli ürünlerle siz kullanıcılarımıza hizmet etmek için çalışmaktayız.

Koşulsuz müşteri mutluluğu

Bizim önceliğimiz, üyelerimizin mutluluğu. Güvenli, mutlu ve keyifli bir alışveriş yaşamaları için var gücümüzle çalışmayı kendimize bir ilke olarak edindik.

Zamanında teslim

Firmamız her ürüne ücretsiz kargo ve hızlı teslimat ilkeleri ile ürünlerinizi daima zamanında teslim ederek sizi mutlu etmek için elimizden geldiğince gayretli bir şekilde çalışmaktadır.

Güvenli alışveriş

Ozeltarzim.com ,veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır.Ozeltarzim.com ‘da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Ozeltarzim.com , online alışverişi daha güvenli hale getirmek için en yüksek güvenlik yöntemlerinden SSL sertifikalarından birini kullanmaktadır.

Orijinal Ürünler

Firmamızdan almış olduğunuz ürünlerin tamamının siz değerli müşterilerimizin daha kaliteli ürünler kullanması amacıyla orijinal ürün etiketi ile satışa sunulmaktadır.